Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Už máte svůj šejkr?

zdroj: mybodystore.czMnoho sportovců, profesionálních i těch amatérských využívá různé preparáty, které jim pomáhají udržet jejich tělo v kondici a dosahovat obdivuhodných výsledků. Ve velké většině jsou tyto doplňky stravy k dostání ve formě tablet nebo prášku, který se smíchá s vodou nebo s různými vámi oblíbenými džusy.

Právě posledně zmíněné – tedy doplňky stravy v práškové formě – jsou celkem oblíbené, a proto byly pro jejich přípravu uvedeny na trh speciální šejkry, ve kterých si svůj drink můžete rovnou namíchat.

Celý článek...

Máte hlad, jako vlk? Máme pro vás řešení!

nahledovy

Určitě už se vám mnohokrát stalo, že někam cestujete v rámci ČR a najednou slyšíte, jak vám nadává váš vlastní žaludek. Krčí se ubožák a hlasitě naříká. No jo, ale vy jste v tomto městě ještě nikdy nebyli a vlastně netušíte, kam se zajít naobědvat či navečeřet.

Tak jedete a zastavíte na neznámém místě, odkud se řine vůně a vypadá to, že vám dají najíst. Vejdete dovnitř a něco vám říká, že hlad je potvora, a tak v této nelibé restauraci vydržíte. STOP. Vraťme se k prosebnému volání vašeho žaludku. Tento všem známý scénář může být minulostí. Dovolte, abychom vám trochu poradili a představili projekt menumesto.cz O co tedy jde?

Celý článek...

Přistupujte k pitnému režimu zábavnou formou, aneb přemýšleli jste o automatech na vodu?

Automaty na voduSoučástí drtivé většiny firem, ale i klasických domácnosti, jsou automaty na vodu. V současné době je k dostání celá řada různých druhů automatů: liší se nejen svým vzhledem, provedením či barvou, ale zároveň i funkcemi, které vám dokážou nabídnout.

Ve firmách se staly vítaným doplňkem, díky kterému většina zaměstnanců rychle a snadno dodržuje pitný režim, což je při práci a to především v letních měsících velice důležité. Své místo nachází i ve spoustě domácností, kde na ně jejich obyvatelé nedají dopustit, vítají ho s nadšením a s radostí si užívají všechny jejich funkce. Proč by měl stát i u vás?

Celý článek...

Vybíráme kuchyňskou váhu. Jaká pro vás bude nejlepší?

Kuchyňská váhaMechanická nebo digitální? Stolní nebo závěsná? Nerezová nebo plastová? A s jak vysokou nosností? Vybrat ideální váhu do vaší kuchyně není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Pojďme si proto podrobně rozebrat jednotlivé varianty a společně určit, jaká z nich bude právě pro vaši domácnost tou úplně nejlepší.

Celý článek...

Zdravotní účinky kustovnice

Kustovnice - 1 lůžko Nejspíše již víte o kladných vlivech kustovnice čínské na lidský organismus, ovšem přesně asi netušíte, jakým konkrétním způsobem nám konzumace plodů této rostliny pomáhá.

A právě s tím vás v následujícím povídání seznámíme.

Celý článek...

8 důvodů, proč si pořídit filtrační konvici BWT

1234225 543015409085763 2116733105 nZátěž organismu škodlivými látkami nelze podceňovat. Pokud např. pijete vodu z vodovodu, můžete do těla dostávat vodní kámen, těžké kovy, pesticidy apod.

Filtrace vody se tedy určitě vyplatí. A filtrační konvice BWT představují velmi zajímavé řešení…

Celý článek...

Strana 1 z 6