Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Kvalitní ovoce a zelenina

zelenina ovoce

Že ovoce nebo zelenina „rostou” hlavně v supermarketu? Už se vám asi stalo, že jste tam objevili i kousky nijak výstavní, seschlé nebo nahnilé. No, dobrou chuť, tohle k večeři nenaláká ani notně vyhládlého vegetariána. Případně koupené produkty časné zkáze podlehly už doma, a to i když jste je uschovali v odpovídajících podmínkách. Což znamená za dostatečné vlhkosti a ne v mrazu, zelenina i ovoce potřebují teplotu cca mezi pěti a deseti stupni. Nejlepší místo je tak po vzoru našich babiček suchý, dobře odvětrávaný sklep. Nemáte-li ho k dispozici, „ubytujte” je v bedničce na balkoně.

Celý článek...

Grilovací sezóna s kvapem blíží

weber1

Začínám nám léto. A to je ideální čas na grilování. Češi si grilování oblíbili a není divu. Je přece tak příjemné si za vlahého večera posedět na zahradě s přáteli nebo rodinou a k večeři si dát šťavnatý kus masa, který jste si před tím naložili do vlastní marinády. Jenže nejen marináda ovlivňuje chuť připravovaných pokrmů. Stejně důležitou roli hraje i typ grilu. Když si vybíráte nový gril, je velice důležité se zaměřit spíše na kvalitu než na cenu. Ideální jsou značky s dlouholetou tradicí. Velice dobré grily pořídíte u značky Weber, která se výrobou kvalitních grilů zabývá od roku 1952. Má tedy za sebou léta zkušeností a dlouhou tradici.

Celý článek...

Už máte svůj šejkr?

zdroj: mybodystore.czMnoho sportovců, profesionálních i těch amatérských využívá různé preparáty, které jim pomáhají udržet jejich tělo v kondici a dosahovat obdivuhodných výsledků. Ve velké většině jsou tyto doplňky stravy k dostání ve formě tablet nebo prášku, který se smíchá s vodou nebo s různými vámi oblíbenými džusy.

Právě posledně zmíněné – tedy doplňky stravy v práškové formě – jsou celkem oblíbené, a proto byly pro jejich přípravu uvedeny na trh speciální šejkry, ve kterých si svůj drink můžete rovnou namíchat.

Celý článek...

Máte hlad, jako vlk? Máme pro vás řešení!

nahledovy

Určitě už se vám mnohokrát stalo, že někam cestujete v rámci ČR a najednou slyšíte, jak vám nadává váš vlastní žaludek. Krčí se ubožák a hlasitě naříká. No jo, ale vy jste v tomto městě ještě nikdy nebyli a vlastně netušíte, kam se zajít naobědvat či navečeřet.

Tak jedete a zastavíte na neznámém místě, odkud se řine vůně a vypadá to, že vám dají najíst. Vejdete dovnitř a něco vám říká, že hlad je potvora, a tak v této nelibé restauraci vydržíte. STOP. Vraťme se k prosebnému volání vašeho žaludku. Tento všem známý scénář může být minulostí. Dovolte, abychom vám trochu poradili a představili projekt menumesto.cz O co tedy jde?

Celý článek...

Přistupujte k pitnému režimu zábavnou formou, aneb přemýšleli jste o automatech na vodu?

Automaty na voduSoučástí drtivé většiny firem, ale i klasických domácnosti, jsou automaty na vodu. V současné době je k dostání celá řada různých druhů automatů: liší se nejen svým vzhledem, provedením či barvou, ale zároveň i funkcemi, které vám dokážou nabídnout.

Ve firmách se staly vítaným doplňkem, díky kterému většina zaměstnanců rychle a snadno dodržuje pitný režim, což je při práci a to především v letních měsících velice důležité. Své místo nachází i ve spoustě domácností, kde na ně jejich obyvatelé nedají dopustit, vítají ho s nadšením a s radostí si užívají všechny jejich funkce. Proč by měl stát i u vás?

Celý článek...

Vybíráme kuchyňskou váhu. Jaká pro vás bude nejlepší?

Kuchyňská váhaMechanická nebo digitální? Stolní nebo závěsná? Nerezová nebo plastová? A s jak vysokou nosností? Vybrat ideální váhu do vaší kuchyně není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Pojďme si proto podrobně rozebrat jednotlivé varianty a společně určit, jaká z nich bude právě pro vaši domácnost tou úplně nejlepší.

Celý článek...

Strana 1 z 7