Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Zdravotní účinky kustovnice

Kustovnice - 1 lůžko Nejspíše již víte o kladných vlivech kustovnice čínské na lidský organismus, ovšem přesně asi netušíte, jakým konkrétním způsobem nám konzumace plodů této rostliny pomáhá.

A právě s tím vás v následujícím povídání seznámíme.

Celý článek...

8 důvodů, proč si pořídit filtrační konvici BWT

1234225 543015409085763 2116733105 nZátěž organismu škodlivými látkami nelze podceňovat. Pokud např. pijete vodu z vodovodu, můžete do těla dostávat vodní kámen, těžké kovy, pesticidy apod.

Filtrace vody se tedy určitě vyplatí. A filtrační konvice BWT představují velmi zajímavé řešení…

Celý článek...

Sezóna českého ovoce a zeleniny láká na čerstvé produkty

Pixmac000079196277Léto je spojeno nejen s koupáním a dovolenou, ale také s lehčími jídly. Velký zájem tak bývá o různé druhy salátů, zeleniny a ovoce.

A především u těchto produktů nám jde o jejich kvalitu a čerstvost.

Celý článek...

Zahradní plynový gril Campingaz

11035 1Léto a slunné počasí je příjemným obdobím, které vytáhne každého do prostor vlastní zahrady. Lidé se rádi stravují venku a stejně tak zde připravují své pochutiny.

K jejich realizaci vám mohou posloužit kvalitní grily Campingaz, jež se řadí mezi špičku v tomto segmentu, která je však cenově velmi dostupná.

Zahradní grily jsou povětšinou rozdělovány dle využívaného topiva. Jedním z nich je klasické dřevěné uhlí nebo brikety a tím druhý plyn. Obě dvě varianty samozřejmě přináší řadu gastronomických možností.

Celý článek...

Poznejte kouzlo americké lednice

 vyr 286CPesf4613-21 sdV dnešní době je již pravděpodobně každý zvyklý na využívání lednic v běžném životě. Chladicí a mrazicí nástroje, které nám pomáhají uchovat potraviny v odpovídající teplotě a prodlužují tak jejich životnost.

Kromě klasické lednice, která se pyšní šířkou kolem 60cm, můžete narazit také na americké lednice, jež v této oblasti přináší určitý nadstandard.

Tento zámořský styl chladicích zařízení totiž nachází velkým boom také u nás.

Celý článek...

Skandinávské grilování s elektrickým grilem

GrilGrilování pochutin je populární po celém světě. Na každém kontinentu se této činnosti věnují lidé za přispění nejrůznějších nástrojů a grilovacích prostředků.

Pakliže chcete okusit Skandinávské grilování, zaměřte se na gril Muurikka Smoker, který přináší zcela novou a netradiční přípravu jídla.

Celý článek...

Strana 2 z 7