Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Poznejte kouzlo americké lednice

 vyr 286CPesf4613-21 sdV dnešní době je již pravděpodobně každý zvyklý na využívání lednic v běžném životě. Chladicí a mrazicí nástroje, které nám pomáhají uchovat potraviny v odpovídající teplotě a prodlužují tak jejich životnost.

Kromě klasické lednice, která se pyšní šířkou kolem 60cm, můžete narazit také na americké lednice, jež v této oblasti přináší určitý nadstandard.

Tento zámořský styl chladicích zařízení totiž nachází velkým boom také u nás.

Skandinávské grilování s elektrickým grilem

GrilGrilování pochutin je populární po celém světě. Na každém kontinentu se této činnosti věnují lidé za přispění nejrůznějších nástrojů a grilovacích prostředků.

Pakliže chcete okusit Skandinávské grilování, zaměřte se na gril Muurikka Smoker, který přináší zcela novou a netradiční přípravu jídla.

Kvalitní nože jsou základem každého kuchyňského vybavení

tescomaKaždý profesionální kuchař vám potvrdí, že nejdůležitější součástí kuchyňského vybavení jsou právě nože.

Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, i kvalita nožů velmi významně ovlivňuje kvalitu pokrmu a hlavně v oblasti přípravy. Bez kvalitních nožů se prostě většina potravin nedá kvalitně zpracovat a jídla pak nemají potřebnou eleganci.

Jak si vhodně vybavit kuchyň či jídelnu?

atableSouffle 69-39LChcete obměnit váš jídelní servis nebo si jako začínajíci hospodyňka pořizujete svoji úplně první sadu?

Při tomto výběru vám zajisté vyvstane spousta otázek: "Jaký vybrat tvar, materiál, barvu či vzor, abychom byli maximálně spokojeni se vzhledem, ale přitom zachovali plnou funkčnost vašeho vysněného jídelního servisu?

Grilujte zdravě s kvalitním grilem

grily-gril-weber-q-140-stand-tmavosedy-i10930Grilování patří v Česku mezi jednu z nejoblíbenějších, nejen letních, činností. Většinou probíhá grilování na chatách a chalupách, nebo na zahradě rodinného domku.

Nejpoužívanější grily jsou bezesporu grily na dřevěné uhlí. Stejně jako u všeho ale platí, že není gril jako gril.

Sen každého kuchaře: Kuchyně na míru.

kuchynenamiruMít kvalitní, dobře uspořádanou kuchyň je sen každého správného kuchaře. Ne každý je však schopen zařídit si kuchyň přesně podle svých představ.

Většina lidí bohužel zvolí první řešení, které je napadne a až posléze zjistí, že kuchyň by šla zařídit mnohem lépe a účelněji.

Strana 2 z 6