Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Poznejte kouzlo americké lednice

 vyr 286CPesf4613-21 sdV dnešní době je již pravděpodobně každý zvyklý na využívání lednic v běžném životě. Chladicí a mrazicí nástroje, které nám pomáhají uchovat potraviny v odpovídající teplotě a prodlužují tak jejich životnost.

Kromě klasické lednice, která se pyšní šířkou kolem 60cm, můžete narazit také na americké lednice, jež v této oblasti přináší určitý nadstandard.

Tento zámořský styl chladicích zařízení totiž nachází velkým boom také u nás.

 

V čem se liší americká lednice?

Je to především v samotné konstrukci, která je daleko objemnější. Americká lednice je dvoukřídlá, znamená to tedy, že je daleko širší, než ta klasická. Její šířka započíná na hranici 100cm a výše.

Skládá se z levé a z pravé části. Jedna z nich je chladicí a druhá mrazící. Lednice samozřejmě předkládá dostatečný vnitřní prostor, který využijí hlavně početnější rodiny, ať už je to z pohledu šířky nebo hloubky.

Americké lednice jsou vybaveny i řadou přínosných a praktických chladicích či mrazicích systémů. Přináší uživateli dostatečně rozměrné teplotní zóny nebo automatické odmrazování. Výjimkou není ani anti-námrazový systém.

Lednice tohoto typu vás však nemusí uspokojovat pouze zevnitř, ale také zvenku.

Výrobník ledu a chlazených nápojů

Součástí mrazící části totiž bývá praktický výrobník ledu. Prostřednictvím funkčních tlačítek zvolíte množství a led je okamžitě dostupný. Vynikající doplněk při tvorbě chlazených nápojů.

Pokud disponujete dostatečným prostorem ve své kuchyni a patříte mezi náročnější konzumenty, jež se do nedávné doby potýkali se stále přeplněnou lednicí, může být americká lednice ideální volbou právě pro vás.

Nároky na prostor a trochu vyšší spotřeba je vykompenzována velice komfortním užíváním a dostatkem chladicího a mrazícího místa. Navíc jde o designovou dominantu kuchyně.

Sdílet