Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Sezóna českého ovoce a zeleniny láká na čerstvé produkty

Pixmac000079196277Léto je spojeno nejen s koupáním a dovolenou, ale také s lehčími jídly. Velký zájem tak bývá o různé druhy salátů, zeleniny a ovoce.

A především u těchto produktů nám jde o jejich kvalitu a čerstvost.

České produkty

Na trhu můžeme koupit různé druhy ovoce a zeleniny. Velké množství se k nám dováží ze zahraničí a to i ovoce a zelenina, která se bez problémů dá vypěstovat u nás. Mezitím právě české ovoce a zelenina patří mezi ty kvalitní. Oproti zahraničním pěstitelům, kteří produkují velké množství ovoce a zeleniny, aby pokryly poptávku ve větším počtu zemí, se čeští pěstitelé zaměřují více na regionální distribuci a tím mít lepší a kvalitnější produkty.

Čerstvost je na prvním místě

Čerstvost českých produktů je tak na mnohem vyšší úrovni, než čerstvost dovážených produktů. V zahraničí se sklízí spíše nedozrálé produkty, aby vydržely přepravu do Čech a pak ještě několik dní ve skladech potravinových řetězců. O čerstvosti tak nemůže být moc řeč.

České produkty se naopak sklízí správně dozrálé a doba, kdy jsou převáženy a skladovány je tak minimální. Dodavatelé české ovoce a zeleniny se snaží brát produkty ihned po sklizni přímo od pěstitelů a ještě tentýž den je doručit svým zákazníkům. Čerstvost je tak garantována.

Dovoz přímo do Vaší kuchyně

Velkoobchod s ovocem a zeleninou Šandera s.r.o. právě tuto službu nabízí. Objednat si můžete z pestré nabídky ovoce a zeleniny nejen od českých pěstitelů každý den a každý den mít tak dovoz čerstvé ovoce a zeleniny přímo do Vaší kuchyně.

Kvalita je zaručena díky odběratelům jako je restaurace Ambiente, hotel Hilton nebo Marriott, kde je kvalita na prvním místě.

Sdílet