Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Máte hlad, jako vlk? Máme pro vás řešení!

nahledovy

Určitě už se vám mnohokrát stalo, že někam cestujete v rámci ČR a najednou slyšíte, jak vám nadává váš vlastní žaludek. Krčí se ubožák a hlasitě naříká. No jo, ale vy jste v tomto městě ještě nikdy nebyli a vlastně netušíte, kam se zajít naobědvat či navečeřet.

Tak jedete a zastavíte na neznámém místě, odkud se řine vůně a vypadá to, že vám dají najíst. Vejdete dovnitř a něco vám říká, že hlad je potvora, a tak v této nelibé restauraci vydržíte. STOP. Vraťme se k prosebnému volání vašeho žaludku. Tento všem známý scénář může být minulostí. Dovolte, abychom vám trochu poradili a představili projekt menumesto.cz O co tedy jde?

Projekt menumesto.cz

Jde o projekt cílený na zákazníky, jako jste vy. Kterým kručí v břiše a netuší, kam se zajít naobědvat. To však není zdaleka vše. Projekt je určen rovněž restauracím a inzertům. Zkusíme si to přiblížit ještě více, aby bylo patrné co, kdo může očekávat. Na internetu či mobilní aplikaci si lze vyhledat restauraci, rozvoz jídel, různé akce i hodnotné ceny, pro soutěžící.

01

Pro zákazníky

Vyhledání přívětivé restaurace, poledního menu, rozvoz jídla a různé akce. To vše vám poskytne menumesto.cz v rámci celé ČR. Na vaší příští služební cestě či výletu nemusíte nikde chodit nahodile. Jednoduše si zjistíte potřebné informace a vyberete pro vás nejlákavější restauraci. V případě, že jste soutěživý typ, se můžete těšit na soutěže a zajímavé ceny.

02

Pro restaurace

Každý majitel ať už malé či větší restaurace ví, že jeho úspěch závisí na návštěvnosti. Právě proto je v dnešní době nutností webová stránka. Měla by obsahovat nejen lákavé fotografie, ale i zmínku o poledním menu či plánovaných akcích. Na webovou stránku sám od sebe narazí málokdo, proto je vhodné propojit webovou stránku s facebookem. Jak se praví, když nejde Mohamed k hoře, musí hora za Mohamedem. Máte i rozvoz jídel? Pak se určitě neváhejte zaregistrovat na menumesto.cz a ukázat světu, které laskominy je možné si u vás objednat. Co vás to bude stát? Představte si, že vůbec nic! Tato služba je zcela zdarma. Doufáme, že jsme vám vykouzlili úsměv na tváři.

Pro inzerty

Inzertům je umožněno oslovit tisíce zákazníku, přes jednoduché webové rozhranní. Každé město má svůj vlastní prostor, proto je vše zcela přehledné a utříbené. Neusínejte na vavřínech a rozpumpujte vaše podnikání na plné obrátky!

Sdílet