Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Tipy, rady, zajímavosti

Zahradní plynový gril Campingaz

11035 1Léto a slunné počasí je příjemným obdobím, které vytáhne každého do prostor vlastní zahrady. Lidé se rádi stravují venku a stejně tak zde připravují své pochutiny.

K jejich realizaci vám mohou posloužit kvalitní grily Campingaz, jež se řadí mezi špičku v tomto segmentu, která je však cenově velmi dostupná.

Zahradní grily jsou povětšinou rozdělovány dle využívaného topiva. Jedním z nich je klasické dřevěné uhlí nebo brikety a tím druhý plyn. Obě dvě varianty samozřejmě přináší řadu gastronomických možností.

Celý článek...

Poznejte kouzlo americké lednice

 vyr 286CPesf4613-21 sdV dnešní době je již pravděpodobně každý zvyklý na využívání lednic v běžném životě. Chladicí a mrazicí nástroje, které nám pomáhají uchovat potraviny v odpovídající teplotě a prodlužují tak jejich životnost.

Kromě klasické lednice, která se pyšní šířkou kolem 60cm, můžete narazit také na americké lednice, jež v této oblasti přináší určitý nadstandard.

Tento zámořský styl chladicích zařízení totiž nachází velkým boom také u nás.

Celý článek...

Skandinávské grilování s elektrickým grilem

GrilGrilování pochutin je populární po celém světě. Na každém kontinentu se této činnosti věnují lidé za přispění nejrůznějších nástrojů a grilovacích prostředků.

Pakliže chcete okusit Skandinávské grilování, zaměřte se na gril Muurikka Smoker, který přináší zcela novou a netradiční přípravu jídla.

Celý článek...

Kvalitní nože jsou základem každého kuchyňského vybavení

tescomaKaždý profesionální kuchař vám potvrdí, že nejdůležitější součástí kuchyňského vybavení jsou právě nože.

Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, i kvalita nožů velmi významně ovlivňuje kvalitu pokrmu a hlavně v oblasti přípravy. Bez kvalitních nožů se prostě většina potravin nedá kvalitně zpracovat a jídla pak nemají potřebnou eleganci.

Celý článek...

Jak si vhodně vybavit kuchyň či jídelnu?

atableSouffle 69-39LChcete obměnit váš jídelní servis nebo si jako začínajíci hospodyňka pořizujete svoji úplně první sadu?

Při tomto výběru vám zajisté vyvstane spousta otázek: "Jaký vybrat tvar, materiál, barvu či vzor, abychom byli maximálně spokojeni se vzhledem, ale přitom zachovali plnou funkčnost vašeho vysněného jídelního servisu?

Celý článek...

Strana 3 z 9