Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Tipy, rady, zajímavosti

Čokoládová slast v podobě ovocného fondue

fondue02

Že je mlsání čokolády pouze dominantou žen? Nenechte se mýlit, takové kvalitně připravené čokoládové pochoutce neodolá jediný muž. Příprava čokoládového fondue je velmi snadná a s profesionální sadou obsahující všechno potřebné navíc ještě velmi zábavná.Takové dárky do kuchyně, které usnadňují přípravu nejrůznějších pochoutek, jistě ocení každá kuchařka. Vyměňte zamazané plechy od těsta za dezert v podobě tmavé čokolády a čerstvých kousků chutného ovoce.

 

Celý článek...

Pečeme na Vánoce s předstihem: Linecké rohlíčky

Photoxpress_2155238Přichází podzim, za chvíli tady bude zima a s ní i oblíbené Vánoce. Začne opět velký maraton nákupů, pečení, připravování výzdoby, úklidu...

Také se nezapomíná na vánoční trhy, na které chodí načerpat sváteční atmosféru staří i mladí. Předtím než to všechno začne, byste si měli všechno pořádně naplánovat, ať pak nepospícháte na poslední chvíli. Hlavně upečte včas vánoční cukroví.

Celý článek...

Sladké na tisíc způsobů

mufinyKaždý víkend by si zasloužil malé kulinářské zpestření jídelníčku v podobě sladké tečky na závěr, jak se v mnohých publikací prorokuje. Zamyslete se nad tím a udělejte svému partnerovi radost vytříbeným dezertem v rámci gurmánského zážitku.

Vneste do své kuchyně kapku inspirace a pokuste se udělat lahodné muffiny, které nadchnou nejen vizuálně, ale i chuťově.

Celý článek...

Uvařte si doma tradiční ukrajinský boršč

620318_soupKaždá správná kuchtička má v šuplíku několik kuchařek s recepty, pro které by dala ruku do ohně. Ať už je to svíčková na smetaně nebo jiná klasická jídla české kuchyně.

Co vám ale určitě chybí, je recept na tradiční ukrajinský boršč. Přímo ze žhnoucí plotny ho přinášíme na váš stůl.

Celý článek...

Vynikající čaj pro každého

obchod_38_logo_vetsiPití čaje je pro mnohé z nás každodenní záležitostí. Nejen že si u šálku čaje příjemně odpočineme, ale také načerpáme potřebnou energie. Firma Oxalis nabízí 400 druhů kvalitních zdravých čajů, které pocházejí jen z těch nejlepších plantáží. Pitím čaje si nejenom vychutnáme příjemné chvíle, ale uděláme něco i pro naše zdraví. U nás si může zakoupit kvalitní čaj každý. Skvělou cenu získá běžný spotřebitel i člověk pracující v oblasti gastronomie.

 

Celý článek...

Strana 5 z 9