Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Tipy, rady, zajímavosti

Menu na tento týden (1) - Česká kuchyně

Jak jsme slibovali v jednom z úvodních článků, připravili jsme pro vás pár tipů na jídla, která si uvařit, případně kvůli kterým stojí za to navštívit vaši oblíbenou restauraci. Dnešní jídelníček se zaměřuje na tradiční českou kuchyni, takže se pohodlně usaďte, zavřete oči, prostírá se!

Celý článek...

Zákaz prodeje celeru osobám mladším 18 let!

Určitě se ptáte, proč celer znecitlivuje jazyk? Donedávna jsme se i my domnívali, že je to důsledkem špatného mytí - tedy důsledek určitých pesticidů či konzervačního spreje. Nicméně tato domněnka byla špatná. Stačilo trochu hledání na internetu abychom zjistili, že se ve skutečnosti jedná nikoliv o chybu, nýbrž vlastnost.  Jak se s tím tedy vypořádat?

Celý článek...

Přivítejte jaro na talíři!

První teplejší víkend letošní zimy je za námi a jaro klepe na dveře. Příroda se pomalu probouzí, slunce vychází a zapadá později. Všechny tyto biologické a další aspekty k přechodu těchto dvou ročních období patří už odnepaměti, proč ale nepřivítat jaro i jinde, třeba v kuchyni.

Celý článek...

Úvodní slovo aneb Kuchtění.cz startuje!

Vážení čtenáři,

dovolte mi vás přivítat na těchto stránkách. Jsem velice rád, že vás vaše cesty internetem zavedly právě k nám a velice si toho cením. O čem tedy Kuchtění.cz je? Samozřejmě, primárně o vaření. Nabídneme vám téměř dva tisíce receptů všeho druhu, naučíme vás uvařit svíčkovou či namíchat lahodný a osvěžující nápoj. Recepty na našich stránkách pocházejí z různých zdrojů, jedná se o recepty našich příbuzných, babiček, maminek, přátel či jiných, nám blízkých osob. Nemohu však opomenout ani vás, naše čtenáře, kteří jste nám poslali také značný počet různých titulů.

Celý článek...

Strana 8 z 9