Recepty - to je Kuchtění.cz

Kuchteni.cz = Recepty, zajimavé články, tipy a rady pro Vás

Tipy, rady, zajímavosti

Přistupujte k pitnému režimu zábavnou formou, aneb přemýšleli jste o automatech na vodu?

Automaty na voduSoučástí drtivé většiny firem, ale i klasických domácnosti, jsou automaty na vodu. V současné době je k dostání celá řada různých druhů automatů: liší se nejen svým vzhledem, provedením či barvou, ale zároveň i funkcemi, které vám dokážou nabídnout.

Ve firmách se staly vítaným doplňkem, díky kterému většina zaměstnanců rychle a snadno dodržuje pitný režim, což je při práci a to především v letních měsících velice důležité. Své místo nachází i ve spoustě domácností, kde na ně jejich obyvatelé nedají dopustit, vítají ho s nadšením a s radostí si užívají všechny jejich funkce. Proč by měl stát i u vás?

Celý článek...

Vybíráme kuchyňskou váhu. Jaká pro vás bude nejlepší?

Kuchyňská váhaMechanická nebo digitální? Stolní nebo závěsná? Nerezová nebo plastová? A s jak vysokou nosností? Vybrat ideální váhu do vaší kuchyně není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Pojďme si proto podrobně rozebrat jednotlivé varianty a společně určit, jaká z nich bude právě pro vaši domácnost tou úplně nejlepší.

Celý článek...

Zdravotní účinky kustovnice

Kustovnice - 1 lůžko Nejspíše již víte o kladných vlivech kustovnice čínské na lidský organismus, ovšem přesně asi netušíte, jakým konkrétním způsobem nám konzumace plodů této rostliny pomáhá.

A právě s tím vás v následujícím povídání seznámíme.

Celý článek...

8 důvodů, proč si pořídit filtrační konvici BWT

1234225 543015409085763 2116733105 nZátěž organismu škodlivými látkami nelze podceňovat. Pokud např. pijete vodu z vodovodu, můžete do těla dostávat vodní kámen, těžké kovy, pesticidy apod.

Filtrace vody se tedy určitě vyplatí. A filtrační konvice BWT představují velmi zajímavé řešení…

Celý článek...

Sezóna českého ovoce a zeleniny láká na čerstvé produkty

Pixmac000079196277Léto je spojeno nejen s koupáním a dovolenou, ale také s lehčími jídly. Velký zájem tak bývá o různé druhy salátů, zeleniny a ovoce.

A především u těchto produktů nám jde o jejich kvalitu a čerstvost.

Celý článek...

Strana 2 z 9